Googlede Ara

2013 PYBS Bursları Ne Zaman Ödenecek? - 2013 PYBS Burs Ödemeleri Ne Kadar?

2013 PYBS bursları ne zaman ödenecek, 2013 PYBS burs ödemeleri ne zaman yapılacak, 2013 PYBS bursluluk sınavını kazananlara burs ne zaman verilecek, 2013 PYBS ne kadar burs ödenecek,  2013 PYBS burs ödemeleri ne kadar, 2013 PYBS bursları veriliş tarihleri ve miktarları

 
 
2013 PYBS Burslari Veriliş Tarihleri ve Miktarları

2013 yılı Parasız Yatılılık ve Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı. Peki 2013 yılında PYBS bursluluk sınavını kazananlar ne zaman ödeme alacak ve bu ödemelerin miktarı ne kadar olacak.

2013 PYBS Bursluluk Sınavı Sonuçları ve Ödemelerle ilgili ayrıntıları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Parasız Yatılılık Bursluluk Sınavını (PYBS)'yi kazanan öğrencilerin listesi kayıtlı bulunduğu okullar tarafından onaylanacak. Onayları yapılan öğrenci listeleri daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince onaya çıkacak. Daha sonrada İlçe Milli eğitim Müdürlüklerinde onaylanan öğrenciler İl Milli eğitim tarafından onaylanacak ve burslu öğrenciler burs alma hakkı kazanacak. Bu öğrenciler arasında bursluluk sınavına başvurduğu belirlenen ve bildirdiği bilgileri yanlış olan  öğrencilerin burs onayı iptal edilecek.

2013 PYBS Bursları Ne Zaman Verilmeye Başlanacak? Burslar yeni Eğitim Öğretim yılında verilmeye başlanacak. 3 aylık dönemler halinde öğrencilere burs ödenecek.

2013 PYBS Almaya Hak Kazanan Öğrenciler Ne Kadar Burs Alacak?

Bursluluk sınavını kazanıp onay alan öğrenciler 3 ayda 398,72 TL alacak. Burslar öğrenci velileri tarafından öğrenci adına açılacak olan banka hesaplarına yatırılacak

Yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz....

Kategori: , , , ,

2 yorum:

  1. ye huuuuuuuuuu kazan dııııııııııııııııııııııım

    YanıtlaSil
  2. kazandııııım

    YanıtlaSil