Googlede Ara

Güneşi Beklerken 2.Bölüm Fragmanı İzle 9 Temmuz 2013

güneşi beklerken 2.bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken dizisi 2.bölüm izle 9 temmuz 2013, güneşi beklerken 2.bölüm fragmanı izle 09.10.2013, güneşi beklerken izle, güneşi beklerken 2.bölüm fragmanı 9 temmuz 2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM

Kanal D eklranlarında yeni yayına girmiş olan Güneşi Beklerken isimli gençlik dizisi izleyi tarafından beğeni toplamya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen dizi izleyici kitleşini oluşturmaya başladı. Dizinin 2. bölümünün fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken Dizisi 2.bölümü 9 temmuz 2013 salı akşamı saat 20.00'da izleyicisiyle buluşacak.

Güneşi Beklerken 2.Bölümünde Yaşananlar Şöyle;

Kerem’i ve arabasını boya içinde bırakan Zeynep, kısa süreli bir zafer kazanır. Genç kızın özür dilemek yerine kendisine kafa tutup bir de karşılık vermesi Kerem’in iyice çıldırmasına neden olur. Fakat bu kez ona unutamayacağı bir ders vermeye kararlıdır. Kerem’in gözüne girmek isteyen Melis, ona gönüllü yardımcı olur. Demet’in dikişteki yeteneğini takdir eden Tülin, Melda’dan özellikle onu ister. Bu isteğe itiraz edemeyen Demet, Tülin’in galada giyeceği elbisenin provası için onun evine gitmek zorunda kalır. Bu onu hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya getirir. Jale’nin sağlığı da günden güne bozulmaktadır. Bu durum Cihan Hoca’nın dikkatinde kaçmaz. Birden bire Melis’in kendisine iyi davranmasına şaşıran Zeynep, onun samimiyetine inanmaz. Ancak Kerem’in tayfası tarafından ablukaya alır. Üstelik aralarında Kerem’in elinden kurtardığı Sedat da vardır. Zeynep’in yardımına Melis yetişir. Barış’ın da Melis’in aslında iyi bir kız olduğunu savunması Zeynep’in Melis’e bir şans vermesine neden olur. Kerem ile Zeynep arasındaki çekişmeyi fark eden Cihan Hoca, bu konuya müdahale eder. Kerem’i kenara çeker ve hiç alışık olmadığı bir şekilde onu uyarır. Okulda oldukça zor zamanlar geçiren Zeynep her fırsatta onu zor durumdan kurtaran Barış’a karşı itiraf edemese de bir şeyler hissetmeye başlar. Melis ile arkadaşlığı ilerleten Zeynep ona güvenip kendi ile ilgili her şeyi anlatır. Okul çıkışı Melis ile Lunapark’a giden ve annesine akşam onlarda kalacağını söyleyen Zeynep, karşısında Kerem ve ekibini göründüğünde artık çok geçtir. Kapalı alan korkusu olan Zeynep’i bağlayıp korku tüneline kapatan Kerem, bu kez fazla ileri gider. İkili arasındaki bu inatlaşma Zeynep’i hiç hesapta olmayan bir felaketle karşı karşıya bırakır. Alevler içindeki korku tünelinde kurtarılmayı bekleyen Zeynep’in yardım çığlıkları karanlıkta kaybolmaktadır.

 
Güneşi Beklerken 2.Bölüm Tanıtım Fragmanı İzle
 

Kategori: , , , , , ,

0 yorum