Googlede Ara

Hilmicem Dizi Oyuncusu mu Oluyor? - Hilmicem Hangi Dizide Oynayacak?

hilmicem dizi oyuncusu mu oluyor, hilmicemin oynayacağı dizinin adı ne, hilmicem hangi dizide oynayacak, hilmicem muhteşem yüzyıla mı geliyor, hilmicem muhteşem yüzyılda hangi rolde oynayacak, hilmicem muhteşem yüzyılda hangi karakteri canlandıracak, hilmicem hangi dizide rol alacak, hilmicem dizisi, hilmicem hangi dizide oynuyor, survivor hilmicem muhteşem yüzyılamı giriyor, survivor hilmicem hangi dizide oynayacak

 
 
SURVİVOR BİRİNCİSİ HİLMİCEM DİZİ OYUNCUSU OLUYOR

2013 yılında yapılan Acun Ilıcalının yapımcılığını üstlendiği Survivor yarışmasında Şampiyon olan Hilmicem dizi oyuncusu oluyor.

Hilmicem Survivor yarışmasındaki başarısı ve yakışıklılığıyla yapımcıların dikkatini çekti. Ayrıca yarışmada birinci olması ve medyada büyük yer alması sebebiyle yapımcılar tarafından oyunculuk konusunda teklifler almaya başladı.

Başarılı yarışmacı Star tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli diziden rol teklifi aldı.

Peki Hilmicem Muhteşem Yüzyılda hangi rolde oynayacak?

Yarışmacı Muhteşem Yüzyıl dizisinden rol teklifi aldığını doğruladı. Fakat dizinin yapımcısı ve Hilmicem hangi karakteri canlandıracağını bir sır gibi sakılıyor.

Bakalım Hilmicem Muhteşem Yüzyılda hangi rolde oynayacak. Hangi tarihi karakteri canlandıracak.


Yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsinizç

Kategori: , , , , ,

1 yorum:

  1. ama hangi rolde oynuyucak...??? insanlari merakda birakiyorsunuz ama...... Bole bir sey yok.HIlmicemcim lutfen soyle yoksa ben ozamana kadar oluceyim

    YanıtlaSil