Googlede Ara

Kayıp Dizisi Oyuncuları - Kanal D Kayıp Dizisi Oyuncu Kadrosu

kayıp dizisi oyuncuları,  kayıp dizisi oyuncu kadrosu, kayıp dizisinde kimler rol alacak, kayıp  oyuncuları, kayıp oyuncu kadrosu, kayıp dizisi konusu, kanal d kayıp dizisi oyuncu kadrosu, mete horozoğlu yeni dizisinin adı ne, mete horozoğlu yeni dizisi, aslı enver hangi dizide oynyacak, aslı enver yeni dizisi
KAYIP DİZİSİ OYUNCULARI

Yeni yayın sezonunda kanallar adeta birbirleriyle yarış edercesine çalışıyor. Bir kanaldan yeni bir dizi projesi açıklandığını gören diğer kanallar hemen kendileride yeni dizi projelerinden birini açıklıyorlar. O kadar çok dizi varki seyircinin işi bu sezon çok zor. Daha önce fenomen oldukları diziler var bu dönem yayına girecek çok iddalı projeler var bakalım hangi diziler daha çok beğeni toplayacaklar.

O dizilerden bir taneside Kanal D'nin yine eylül ayında yayına girmesi beklenen "Kayıp" isimli dizisi. Kanal gün geçmiyor yeni bir dizi projesini daha açıklıyor.

Kayıp dizisi için başrol verilen isimler ise Nefes filmindeki performansıyla göz dolduran Mete Horozoğlu olacak. Partneri olarak ta Aslı Enver düşünülmüş. Dizide Mete Horozoğlu Mehmet karakterini canlandırırken Aslı Enver ise Özlem karakterine hayat verecek. Dizinin seneryosu ise Elif Usman Ergüden'e ait.

Dizinin Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. İşte Dizinin oyuncu kadrosu

Kayıp Dizisi Oyuncu Kadrosu

- Mete Horozoğlu
- Aslı Enver
- Menderes Samancılar
- İlker Kareli
- Kürşat Alnıaçık
- Ferit Kaya
- Banu Hotacan
- Kaan Taşener
- Dolunay Soysert


Kategori: , , , , , , ,

0 yorum