Googlede Ara

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Yeni Jüri Üyesi Kim? - Yeni Jüride Meryem Uzerli mi Olacak?

meryem uzerli yetenek sizsiniz yeni jüri üyesi mi, meryem uzerli yetenek sizsiniz türkiyede jüri üyesi mi olacak, hülya avşarın yerine yetenek sizsinize meryem uzerli mi gelecek, meryem uzerli yetenek sizsiniz jüri üyesimi oluyor, yetenek sizsiniz türkiye yeni jüri üyeleri, meryem uzerli yetenek sizsinize mi geliyor, yetenek sizsiniz türkiye yeni jüri üyesi kim, tv 8 yetenek sizsiniz yeni jüri üyesi kim olacak

meryem uzerliMERYEM UZERLİ YETENEK SİZSİNİZ TÜRLİYE JÜRİ ÜYESİ Mİ OLUYOR?

Acun Ilıcalının bu yıl düzenlenecek olan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını kendi aldığı kanalında yapacağı biliniyor. Geçen yıl Hülya Avşar ve Eser Yenerlerin Jüri Üyeliği yaptığı yarışmada bu yıl kimlerin jüri üyesi olacağı merak konusuydu. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında demirbaş olan Hülya Avşarın da bu yıl jüri üyeleri arasında olmayacağını söyleyen Acun Ilıcalı Hülya Avşardan boşalan koltuğa iisim arıyor.

Acun Ilıcalının Yetenek Sizsiniz Türkiye guncelhaber2014.blogspot.com Yarışması Jüri üyeliği için Meryem Uzerliyle görüştüğü kulislerde konuşuluyor. Hatta Acun Ilıcalının Meryem Uzerliyle görüşmek için Berline gittiğide söylentiler arasında.

Meryem Uzerli aynı zamanda Kösem Sultan Dizisi içinde teklif aldı bakalım Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiyenin yeni yüzü olacak mı. Bunu yakın zamanda hep birlikte göreceğiz.

Peki sizin düşünceleriniz neler?

Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye Jüri Üyesi Olmalı mı?

Kategori: , , ,

0 yorum